Kalite Politikamız & SSS

Hizmetlerimizle ilgili aklınıza takılan soru işaretlerini giderelim.

Bizden almış olduğunuz hizmetler ömür boyu donma, performans kayıpları ve saldırılara karşı garanti altındadır. Ömür boyu garanti hizmetinin devam etmesi için sitelerinizin bizim sunucularımızda barındırılması şarttır.

Web siteniz tıpkı tüm masaüstü ve laptop bilgisayarlarla olduğu gibi mobil cihazlarla da tam bir uyum içerisinde çalışır. Bu tip sitelere Responsive siteler nedir. Responsive siteler hem kullanım hem de Google SEO açısından son derece önemlidir.

SSD diskler HDD disklere göre 4-5 kat daha hızlı çalışan, yüksek performanslı disklerdir. Bu diskler sunucuların yanıt verme süresini bir hayli kısaltır. Bu yüzden SSD diskler  sitenizin performansını olumlu yönde etkilemektedir.

SSL site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür. Google 2018 yılıyla beraber bu sertifikayı zorunlu kılmasına rağmen halen web tasarım firmalarının çoğu bu kural değişikliğinin farkında değildir. Tüm hizmetlerimize -istisnasız- SSL sertifikası tanımlıyoruz.

Sitenizin alan adı ile alınan, kurumsal prestij açısından kullanımı son derece önemli, birden çok çalışanınız için alabileceğiniz mail sistemidir. Örneğin bizim mail adresimiz: “info@tastek.net”

Ürün, görsel ekleme gibi birçok işlemin anlatıldığı FULL HD kayıtla ekran görüntüsü şeklinde, sesli video kaydı ile anlatım yapılan hizmettir. Video çekimler siteye özeldir. Her müşteri ve web sitesi için özel çekimler yapılır. Bu hizmet tüm paketlerde mevcuttur.

Anlaşma dahilinde belirlenen hizmet bedelinin yarısı kapora olarak havale ya da kredi kartı ödemesiyle alınır. Ödemenin kalan diğer yarısı ise hizmet tesliminin ardından 24 saat içinde gerçekleşir.

Müşterilerin özel bir talebi olmadığı sürece hiçbir tasarımımızda hazır şablon kullanmıyoruz. Tüm paketlerimiz özel tasarım paketleridir.

Evet, tüm web sitelerinin haftalık güncelleme, bakım ve yedeklemeleri yapılmaktadır.

Web sitenizin aldığınız pakete göre ortalama süreleri “Paketler&Fiyatlar” kısmında yer almaktadır. Bu süreler ortalama sürelerdir. Firmamız yoğunluk durumuna göre daha önceden bildirmek kaydıyla belirtilen sürelerde esneme yapma hakkını saklı tutar.

Elbette, siteniz için Google Adwords kurulumu sağlamaktayız.

Elbette, dilediğiniz zaman web sitenizi kendi sunucunuza taşıyabilirsiniz.

KAMPANYALI PAKETLER & FİYATLAR

Web Tasarım Sektörünün Durumu | Sektördeki Malum Şahsiyetler

Web Tasarım Sektörünün İçler Acısı Durumu Sahtekarlardan Nasıl Korunursunuz? Türkiye’de web tasarım sektörü henüz belirli bir düzene oturmadığı ve hiçbir kurum veya kuruluş tarafından denetlenmediği için hem fiyatlar hem de hizmetler arasında çok